Mosty oświetleniowe

Mosty oświetleniowe
Światło na scenie odgrywa strategiczną rolę. Obecnie występ, wydarzenie, spektakl odbierany jest wszystkimi zmysłami, a światło ma wpływ nie tylko na walory wizualne ale także na plastyczność sceny, jej wydźwięk i emocje. Za pomocą tylko światła możemy budować nastrój widza, mieć wpływ na dekorację i aktorów.
Dbając o bezpieczeństwo, działania techniczne i estetykę konstrukcji zapewniamy stabilną podstawę montażu ciężkich urządzeń oświetleniowych wraz z systemem do ich zasilania. W zależności od zapotrzebowania obiektu czy danego spektaklu, możemy zastosować różnego rodzaju konstrukcję oraz prędkość ruchu mostu. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by maszyny napędowe pozwoliły na łagodny start i hamowanie. Precyzyjnie, z dokładnością co do milimetra możemy dojechać na zakładaną wcześniej wysokość, co ułatwi nam synchronizację ruchu i światła na scenie.
Naszej wysokiej jakości innowacyjne projekty konstruktorskie mogą zapewnić pełną kontrolę nad światłem, wprawiając w ruch płynnie i szybko każdy reflektor!
Most oświetleniowy składa się ze specjalnie skonstruowanej belki trawersowej, która jest elementem chwytnym całej platformy, która oprócz nośności zapewnia też osłonę dla drogiego i cennego wyposażenia oświetleniowego. Duża przestrzeń belki umożliwia łatwą zabudowę instalacji zasilającej i sterującej. Most z reguły wyposażony jest na stałe w element transportu i magazynowania kabla.